USD
3,9193
EURO
4,6355
ALTIN
162,8494

İnter’in kapısından dönen Caner Erkin maç öncesi alışverişe çıktı

Fenerbahçe’den İtalya’nın İnter takımına tartışmalı bir şekilde 2 milyon euroya transfer olan ancak daha sonra çıkan problemler nedeniyle tekrar Türkiye’ye dönerek Beşiktaş’la anlaşan Caner Erkin, Beşiktaş – Dinamo Kiev maçı öncesi İstinye Park’ta ev alışverişi yaptığı görüldü. İnter’in kapısından dönen Erkin, yeni dizmeye başladığı evinin eksik malzemlerinin tamamına yakınını satın aldı. Gazeteciler tarafından görüntülenmesine sinirlenen […]

İnter’in kapısından dönen Caner Erkin maç öncesi alışverişe çıktı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Fenerbahçe’den İtalya’nın İnter takımına tartışmalı bir şekilde 2 milyon euroya transfer olan ancak daha sonra çıkan problemler nedeniyle tekrar Türkiye’ye dönerek Beşiktaş’la anlaşan Caner Erkin, Beşiktaş – Dinamo Kiev maçı öncesi İstinye Park’ta ev alışverişi yaptığı görüldü.

İnter’in kapısından dönen Erkin, yeni dizmeye başladığı evinin eksik malzemlerinin tamamına yakınını satın aldı.

Gazeteciler tarafından görüntülenmesine sinirlenen milli futbolcu “Bu yaptığınız iş mi? Bugüne kadar konuşmadım, ona rağmen hakkımda olur olmaz bir sürü şey yazdınız.” tepkisini dile getirdi.

“Ben futbolcuyum, magazin figürü değil” diyen Erkin, daha sonra satın aldığı ev eşyalarıyla alışveriş merkezinden uzaklaştı.

Asena Atalay ile 6 yıllık evliliğini geçtiğimz ocak ayında sonlandıran Caner Erkin, geçtiğimiz günlerde  ‘Familya’ dizisinin ‘Ezgi’si Şükran Ovalı ile beraber yaşamaya başladığını sosyal medyada üzerinden duyurmuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM