USD
3,8637
EURO
4,5466
ALTIN
156,0114

Trabzonspor’a Lig’den sonra FİFA’dan da kötü haber

  Lige iyi bir başlangıç yapamayan Trabzonspor’a bir kötü haber de FIFA’dan geldi. FIFA’nın, transferi önceki yönetim döneminde gerçekleştirilen Dame N’Doye ve Douglas Franco’nun bonservis bedelleri konusunda geciken ödemeler nedeniyle Türk kulübe 2 milyon 300 bin Euro’luk ceza kestiği öğrenildi. İngiltere’nin Hull City Kulübünden transfer edilen Dame N’doye için 1 milyon 100 bin Euro ve […]

Trabzonspor’a Lig’den sonra FİFA’dan da kötü haber
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Lige iyi bir başlangıç yapamayan Trabzonspor’a bir kötü haber de FIFA’dan geldi. FIFA’nın, transferi önceki yönetim döneminde gerçekleştirilen Dame N’Doye ve Douglas Franco’nun bonservis bedelleri konusunda geciken ödemeler nedeniyle Türk kulübe 2 milyon 300 bin Euro’luk ceza kestiği öğrenildi.

İngiltere’nin Hull City Kulübünden transfer edilen Dame N’doye için 1 milyon 100 bin Euro ve Rusya’nın Dinamo Moskova Kulübü’nden transfer edilen Douglas Fraco için 1 milyon 200 bin Euro ödemesi gereken bordo mavililere, ödemelerde yaşanan gecikme nedeniyle FIFA’nın 2 milyon 300 bin Euro para cezası verdiği belirtildi. Trabzonspor yönetiminin, 7 iş günü içerisinde söz konusu kulüplere ödeme yapacağı ifade edildi.

YORUMLAR


    0 YORUM