USD
3,8459
EURO
4,5154
ALTIN
153,6717

Yozgat’ta içkili mekanlar kapatıldı

Yozgat Valiliği, OHAL kapsamında kentte alkollü içki tüketilen mekanların tamamını kapattı. Yozgat Valiliği yaptığı açıklamada, kapatmaya gerekçe olarak bu mekanlarda ‘kasten öldürme’, ‘yaralama’, ‘tehdit’, ‘hakaret’,‘mala zarar verme’, ‘görevi yaptırmamak için direnme’ ve‘genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması’ gibi suçların işlenmesini sebep gösterdiğini belirtti. Ayrıca valilikten emniyet müdürlüğüne gönderilen evrakta, Sankaya ilçesinde yaşanan bir cinayet de örnek gösterilerek bar, pavyon ve gazino gibi umuma […]

Yozgat’ta içkili mekanlar kapatıldı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yozgat Valiliği, OHAL kapsamında kentte alkollü içki tüketilen mekanların tamamını kapattı.

Yozgat Valiliği yaptığı açıklamada, kapatmaya gerekçe olarak bu mekanlarda ‘kasten öldürme’, ‘yaralama’, ‘tehdit’, ‘hakaret’,‘mala zarar verme’, ‘görevi yaptırmamak için direnme’ ve‘genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması’ gibi suçların işlenmesini sebep gösterdiğini belirtti.

Ayrıca valilikten emniyet müdürlüğüne gönderilen evrakta, Sankaya ilçesinde yaşanan bir cinayet de örnek gösterilerek bar, pavyon ve gazino gibi umuma açık yerlerin OHAL süresince kapatıldığı duyuruldu.

 

YORUMLAR


    0 YORUM