USD
3,8158
EURO
4,6668
ALTIN
163,8611

AKP iktidarından talana devam: 54 şirkete gasp

Özellikle 15 Temmuz darbe tiyatrosundan sonra AKP iktidarı tarafından yürütülen “cadı avı” operasyonları çerçevesinde yeni gasplarla devam ediyor. Bu kapsamda Adana merkezli 54 şirkete kayyım atandı. Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen “cemaat” soruşturması kapsamında kentte faaliyet gösteren bazı şirketler daha operasyona maruz kaldı. Elde edilen bilgiler doğrultusunda toplam 54 şirkete kayyum atandı. Sahiplerinin bir kısmı tutuklu bulunan şirketlere atanan […]

AKP iktidarından talana devam: 54 şirkete gasp
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Özellikle 15 Temmuz darbe tiyatrosundan sonra AKP iktidarı tarafından yürütülen “cadı avı” operasyonları çerçevesinde yeni gasplarla devam ediyor. Bu kapsamda Adana merkezli 54 şirkete kayyım atandı.

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen “cemaat” soruşturması kapsamında kentte faaliyet gösteren bazı şirketler daha operasyona maruz kaldı.

Elde edilen bilgiler doğrultusunda toplam 54 şirkete kayyum atandı. Sahiplerinin bir kısmı tutuklu bulunan şirketlere atanan 9 kayyım göreve başladı.

Kayyım atanan yerler arasında, Türkiye’nin birçok şehrinde mağazası bulunan Süvari Giyim ve Yağmur Mobilya ile Adana merkezinde şubeleri bulunan Kardeşler Unlu Mamüller firması da bulunuyor.

YORUMLAR


    0 YORUM