USD
3,8212
EURO
4,6612
ALTIN
163,1340

AKP iktidarının Antep valisi 3 polisi şehit eden IŞİD’çiyi iyi niyetli buldu

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, operasyon sırasında kendini patlatarak 3 polisimizi katleden IŞİD’çiyi, “Komşulara sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendini etkisiz hale getirdi” diyerek savundu. Gaziantep’te dün IŞİD’çilere ait bir örgüt evine yapılan baskında teröristin kendisini patlatmasıyla üç polisimiz şehit olmuştu. Antep Valisi Yerlikaya’dan akıllara ziyan bir açıklama geldi. Vali,  “Kendisi henüz bombayla ilgili etraftaki ev sakinlerine, komşulara da bir sıkıntı olmaması […]

AKP iktidarının Antep valisi 3 polisi şehit eden IŞİD’çiyi iyi niyetli buldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, operasyon sırasında kendini patlatarak 3 polisimizi katleden IŞİD’çiyi, “Komşulara sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendini etkisiz hale getirdi” diyerek savundu.

Gaziantep’te dün IŞİD’çilere ait bir örgüt evine yapılan baskında teröristin kendisini patlatmasıyla üç polisimiz şehit olmuştu. Antep Valisi Yerlikaya’dan akıllara ziyan bir açıklama geldi. Vali,  “Kendisi henüz bombayla ilgili etraftaki ev sakinlerine, komşulara da bir sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaattan kendini etkisiz hale getiriyor” şeklinde konuştu.

Aynı vali daha önce de IŞİD’li teröriste “bey” diye hitap etmişti

Yerlikaya, kentte IŞİD’e yapılan operasyonlar hakkında bilgi verirken de bir IŞİD mensubuna ‘bey’ diye hitap etmiş ve tartışmalara neden olmuştu.

 

YORUMLAR


    0 YORUM