USD
4,5446
EURO
5,2934
ALTIN
184,8656

Ankara Garı’nda yakınları katledilenlere darp

10 Ekim 2015’te Ankara Garı önündeki terör saldırısında hayatını kaybeden 103 kişinin yakınları yıl dönümü nedeniyle  anma töreni düzenlerlerken polis tarafından darp edildiler. Ankara Garı önündeki terör saldırısında hayatını kaybedenler anısına olay yerine çiçek bırakan  gruba polis TOMA ve biber gazıyla saldırdı. Göstericiler, geçen yıl 103 vatandaşın canlı bombanın kurbanı olduğu olayı anmak için bir […]

Ankara Garı’nda yakınları katledilenlere darp
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

10 Ekim 2015’te Ankara Garı önündeki terör saldırısında hayatını kaybeden 103 kişinin yakınları yıl dönümü nedeniyle  anma töreni düzenlerlerken polis tarafından darp edildiler.

Ankara Garı önündeki terör saldırısında hayatını kaybedenler anısına olay yerine çiçek bırakan  gruba polis TOMA ve biber gazıyla saldırdı. Göstericiler, geçen yıl 103 vatandaşın canlı bombanın kurbanı olduğu olayı anmak için bir araya geldiklerini açıkladılar. Polisin olaya sert müdahalesinde eylemciler hafif yaralanırken bir kısmı da gözaltına alındı.

Öte yandan, Ankara Valisi Ercan Topaca, büyük kitlelerin etkinlik düzenlemesine izin verilmeyeceğini belirterek küçük gruplar halinde izin verileceğini ifade etti.

 

YORUMLAR


    0 YORUM