USD
3,9706
EURO
4,6607
ALTIN
163,6968

Ankara’dan Şam’a resmi heyet gidiyor

Perinçek’e yakın  Aydınlık gazetesi yazarı Rafet Ballı, bugün Aydınlık gazetesinde çıkan yazısında Ankara’dan Şam’a bir heyetin gideceğini yazdı. Ballı, “Üst düzey ciddi bir kaynakla konuştum. Stratejik gelişmeleri iyi takip eder. Tane tane anlattı: Ankara’dan Suriye’ye bir heyet gidecek. İhtiyatla sordum: Gayri resmi bir heyet mi? Hayır Dışişleri mensupları.” diye yazdı. Yazısında devlet içerisinde üst düzey yetkililerle görüştüğünü yazan Ballı,  Üst […]

Ankara’dan Şam’a resmi heyet gidiyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Perinçek’e yakın  Aydınlık gazetesi yazarı Rafet Ballı, bugün Aydınlık gazetesinde çıkan yazısında Ankara’dan Şam’a bir heyetin gideceğini yazdı.


Ballı, “Üst düzey ciddi bir kaynakla konuştum. Stratejik gelişmeleri iyi takip eder. Tane tane anlattı: Ankara’dan Suriye’ye bir heyet gidecek. İhtiyatla sordum: Gayri resmi bir heyet mi? Hayır Dışişleri mensupları.” diye yazdı.

Yazısında devlet içerisinde üst düzey yetkililerle görüştüğünü yazan Ballı, 
Üst düzey ciddi bir kaynakla konuştum. “Ankara’dan Şam’a bir heyet gidecek.” İhtiyatla sordum: Gayri resmi bir heyet mi? Belli ki bazı bilgilere sahip: “Hayır öyle değil. Dışişleri mensupları gidecek. Diplomatlar yani.”
Bazı ayrıntılara da girdi: “Arapça bilen diplomatlar da olacak heyette.”
Tarih de verdi: “Çok yakında gidecekler.”
Sanki 4-5 gün içinde der gibiydi.

Başka AKP çevrelerine de sordum diyen ballı. Cevapları: “Bilmiyoruz. Çok yeni bir durum. Ancak, gelişmekte olan tabloya aykırı değil dediler dedi.”

 

YORUMLAR


    0 YORUM