USD
3,9705
EURO
4,6618
ALTIN
163,7540

Ankara’yı kana bulayacak iki canlı bomba patladı

Ankara Haymana yolu güzergâhında eylem hazırlığında olan iki terörist, polisin yaptığı “teslim ol” çağrısıyla kendilerini patlattı. Ankara’da Haymana yolu güzergahında bombalı araçla eylem yapmak için hazırlanan iki terörist, düzenlenen operasyonda polisin “teslim ol” çağrısıyla kendilerini patlattı. Olay üzerine açıklamada bulunan Ankara Valisi Ercan Topaca, Düzenlenen operasyonda vatandaşın ihbarı etkili oldu. Canlı bombalardan biri olan Diyarbakır’lı Harun […]

Ankara’yı kana bulayacak iki canlı bomba patladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ankara Haymana yolu güzergâhında eylem hazırlığında olan iki terörist, polisin yaptığı “teslim ol” çağrısıyla kendilerini patlattı.

Ankara’da Haymana yolu güzergahında bombalı araçla eylem yapmak için hazırlanan iki terörist, düzenlenen operasyonda polisin “teslim ol” çağrısıyla kendilerini patlattı.

Olay üzerine açıklamada bulunan Ankara Valisi Ercan Topaca, Düzenlenen operasyonda vatandaşın ihbarı etkili oldu. Canlı bombalardan biri olan Diyarbakır’lı Harun Arslan’ın kimliği elimizde. 200 kilo amonyum nitrat ve patlayıcı bulundu. Şüphe çekmemek için ve kendilerini gizlemek için aracın üzerine Türk bayrağı asılmış, muhtemelen aracı da kullanacaklardı.’’ dedi.

 

YORUMLAR


    0 YORUM