USD
3,7925
EURO
4,6484
ALTIN
162,6758

Antalya’da patlama: 15 yaralı

Antalya Ticaret ve Sanayi odasının Çevreyolu üzerindeki binasında meydana gelen patlamada en az 15 kişinin yaralandığı açıklandı. Antalya Ticaret ve Sanayi odasının Çevreyolu üzerindeki binasında bu sabah  08.50 sıralarında patlama meydana geldi. Olayda, çevrede bulunan en az 15 kişinin yaralandığı bildirildi. Patlamanın neden kaynaklandığı henüz öğrenilemezken, olay yerine ambulanslar  sevk edildi. Patlamanın binanın otoparkında park halindeki bir […]

Antalya’da patlama: 15 yaralı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Antalya Ticaret ve Sanayi odasının Çevreyolu üzerindeki binasında meydana gelen patlamada en az 15 kişinin yaralandığı açıklandı.
Antalya Ticaret ve Sanayi odasının Çevreyolu üzerindeki binasında bu sabah  08.50 sıralarında patlama meydana geldi. Olayda, çevrede bulunan en az 15 kişinin yaralandığı bildirildi. Patlamanın neden kaynaklandığı henüz öğrenilemezken, olay yerine ambulanslar  sevk edildi. Patlamanın binanın otoparkında park halindeki bir arabadan kaynaklandığı açıklandı. Şehir merkezinde de duyulan patlamanın terör saldırısı olup olmadığı araştırıldığı aktarıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM