USD
3,9264
EURO
4,6112
ALTIN
161,2413

Askerler 29 Ekim’de rencide edildi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Anıtkabir’e giden herkes (askerler dahil) tek tek aranarak içeri alındı. Başkent’te 29 Ekim törenleri nedeniyle yoğun güvenlik önlemleri alındı. Meclis ve Anıtkabir girişleri kamyonlarla kapatıldı, askerler de dahil herkes tek tek arandı. Bu durumdan rahatsız olduğu gözlenen askerlerin duyguları yüz ifadelerine yansıdı. Askerlerin bu yöntemle rencide edilmesi de Anıtkabir […]

Askerler 29 Ekim’de rencide edildi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Anıtkabir’e giden herkes (askerler dahil) tek tek aranarak içeri alındı.

Başkent’te 29 Ekim törenleri nedeniyle yoğun güvenlik önlemleri alındı. Meclis ve Anıtkabir girişleri kamyonlarla kapatıldı, askerler de dahil herkes tek tek arandı. Bu durumdan rahatsız olduğu gözlenen askerlerin duyguları yüz ifadelerine yansıdı. Askerlerin bu yöntemle rencide edilmesi de Anıtkabir ziyaretçilerini rahatsız etti.

Güvenlik kontrollerinde basın mensuplarına da ayrımcılık uygulandığı kameralara yansıdı. “Hangi basın?” diye sorarak gazetecileri içeri kabul eden güvenlik görevlileri, tüm toplumu kucaklaması beklenen bayram törenlerinde hem askerleri hem de basın mensuplarını rencide etmiş oldu.

YORUMLAR


    0 YORUM