USD
3,9257
EURO
4,6530
ALTIN
163,0095

Ayşegül Terzi’ye tekme atan saldırgan: Bana cinler musallat oldu

Kurban Bayramı’nın birinci günü İstanbul’daki evine gitmek üzere otobüse binen 23 yaşındaki hemşire Ayşegül Terzi’yi şort giydiği gerekçesiyle tekmeleyen Abdullah Çakıroğlu, “bana cinler musallat oldu” mahkeme serbest bıraktı. Saldırgan Çakıroğlu, mahkemedeki ifadesinde “Müştekinin yaşam alanına yakışmayacak şekilde giyimi vardı. Bu da ortamı bozuyordu. Orada anne baba var. Herkesin ruh dünyasını etkiliyordu. Benim orada şehvet duygum […]

Ayşegül Terzi’ye tekme atan saldırgan: Bana cinler musallat oldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kurban Bayramı’nın birinci günü İstanbul’daki evine gitmek üzere otobüse binen 23 yaşındaki hemşire Ayşegül Terzi’yi şort giydiği gerekçesiyle tekmeleyen Abdullah Çakıroğlu, “bana cinler musallat oldu” mahkeme serbest bıraktı.

Saldırgan Çakıroğlu, mahkemedeki ifadesinde “Müştekinin yaşam alanına yakışmayacak şekilde giyimi vardı. Bu da ortamı bozuyordu. Orada anne baba var. Herkesin ruh dünyasını etkiliyordu. Benim orada şehvet duygum kabarmadı. Ama kendisine yakışmadığı için öyle bir harekette bulundum” dedi. Abdullah Çakıroğlu ayrıca psikolojisinin bozuk olduğunu ve kendisine cinlerin musallat olduğunu da açıkladı.

İstanbul Anadolu 40. Asliye Ceza Mahkemesi saldırganı serbest bırakarak saldırıya uğrayan Ayşegül Terzi, ailesi ve kamuoyunu şaşkınlığa sevk etti.

YORUMLAR


    0 YORUM