USD
3,7737
EURO
4,6239
ALTIN
161,4283

Başbakan meydan okudu! Aramızda cemaatçi yok

Partisinin Milletvekilleriyle görüşen Başbakan Yıldırım, “Buradan meydan okuyorum. Ak Parti içinde bakan ve milletvekili düzeyinde kesinlikle cemaatçi yoktur. Teşkilatlarda olanlar da zaten ayıklanıyor” dedi. “Meydan okuyorum” Bazı AKP’li siyasetçilerin televizyon kanallarına çıkarak, suçlayıcı konuşmalar yaptıklarına değinen Yıldırım şunları söyledi: “Ak Parti içinde Cemaatçi var algısı yayılıyor. Buradan meydan okuyorum. Ak Parti içinde bakan ve milletvekili […]

Başbakan meydan okudu! Aramızda cemaatçi yok
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Partisinin Milletvekilleriyle görüşen Başbakan Yıldırım, “Buradan meydan okuyorum. Ak Parti içinde bakan ve milletvekili düzeyinde kesinlikle cemaatçi yoktur. Teşkilatlarda olanlar da zaten ayıklanıyor” dedi.

“Meydan okuyorum”

Bazı AKP’li siyasetçilerin televizyon kanallarına çıkarak, suçlayıcı konuşmalar yaptıklarına değinen Yıldırım şunları söyledi: “Ak Parti içinde Cemaatçi var algısı yayılıyor. Buradan meydan okuyorum. Ak Parti içinde bakan ve milletvekili düzeyinde kesinlikle Cemaatçi yoktur. Biz bu konuda gereken araştırmaları yaptık, emin olabilirsiniz. Teşkilatlarda olanlar da zaten ayıklanıyor. Buna rağmen, bazı arkadaşlarımız televizyonlara çıkıp ‘Cemaatin siyasi ayağı’ diye konuşup duruyor. Bu konuda sizi uyarıyorum. Bir daha bu tür söylemler içine girmeyin. Eğer siyasi ayak diye bir şey varsa, biz gereğini yaparız. Siz bu tartışmalara girmeyin. Giren olursa gereğini yapacağız. Bu tip tartışmalar Cemaatin AK Parti içine yönelik bir operasyonudur. Bu oyuna gelmeyin. Birbirimize düşmeyelim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM