USD
4,4937
EURO
5,2915
ALTIN
186,8043

Başbakan Yıldırım Bahçeli ile görüşecek

Başbakanlık Basın Merkezi, Başbakan Binali Yıldırım’ın bugün saat 13.30’da Çankaya Köşkünde MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geleceğini açıkladı. Başbakan Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan da randevu talep ettiğini fakat takvimin bugün belli olacağı açıkladı. Özellikle MHP lideri Bahçeli’nin, ülkücü camia tarafından, Rahmetli Alparslan Türkeş’in adamı değil de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekibindenmiş gibi […]

Başbakan Yıldırım Bahçeli ile görüşecek
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Başbakanlık Basın Merkezi, Başbakan Binali Yıldırım’ın bugün saat 13.30’da Çankaya Köşkünde MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geleceğini açıkladı.

Başbakan Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan da randevu talep ettiğini fakat takvimin bugün belli olacağı açıkladı.

Özellikle MHP lideri Bahçeli’nin, ülkücü camia tarafından, Rahmetli Alparslan Türkeş’in adamı değil de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekibindenmiş gibi görüntü vermesinden rahatsız. MHP’nin çalkantılı olduğu bir dönemde Devlet Bahçeli’nin başbakanla görüşecek olması dikkat çekti. Ülkücü camiaya yakınlığı ile bilinen Yeniçağ Gazetesi de artık “AKP’nin tekeri” olduğu gerekçesiyle MHP ve Bahçeli’ye kızgınlığını dün yayınladığı karikatür ile açıktan belirtmişti.

 

YORUMLAR


    0 YORUM