USD
3,8457
EURO
4,5164
ALTIN
153,7688

Bozdağ’dan referandum için tarih

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AKP ve MHP’nin anlaşırsa referandumun 2017 başında yapılabileceğini açıkladı. Bakan Bozdağ olası referandumun ne zaman yapılacağı sorusuna “Referandum 2017 içerisinde yapılabilir. MHP ve AK Parti anlaşırsa 2017 başında referandum sandığını görebiliriz.” şeklinde cevap verdi. “MHP mecliste destek çıkacak” Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında yaptığı konuşmayla ilgili açıklama yapan Bozdağ,”Sayın Bahçeli’nin konuşmasını dinledim. […]

Bozdağ’dan referandum için tarih
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AKP ve MHP’nin anlaşırsa referandumun 2017 başında yapılabileceğini açıkladı.

Bakan Bozdağ olası referandumun ne zaman yapılacağı sorusuna “Referandum 2017 içerisinde yapılabilir. MHP ve AK Parti anlaşırsa 2017 başında referandum sandığını görebiliriz.” şeklinde cevap verdi.

“MHP mecliste destek çıkacak”

Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında yaptığı konuşmayla ilgili açıklama yapan Bozdağ,”Sayın Bahçeli’nin konuşmasını dinledim. Benim anladığım şu Sayın Bahçeli Başkanlık tartışmalarını ülke gündeminden çıkarmak istiyor. Bunun yolu da halka sormaktır. AK Parti’nin gücü yetmiyor, sayımız yetmiyor bu belli. Sayın Bahçeli neden Meclis’e gelmesini istedi o zaman. Benim Sayın Bahçeli’nin Meclis’te destek çıkacağı şeklinde bir algım oluştu. Demek ki 330’a tamamlanıp, halka gidilecek. Ha halk hayır derse biz bu defteri kapatıp kaldırırız.” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM