USD
3,8221
EURO
4,6570
ALTIN
163,1037

Çavuşoğlu Kerry’i telefonla arayarak Musul Operasyonu’nu görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile ABD Dışişleri Bakanı John Kerry telefonda, dün gece başlayan Musul operasyonu’nu görüştükleri belirtildi. Bakan Çavuşoğlu ve ABD Dışişleri Bakanı Kerry, telefonda Türkiye’nin operasyona dahil edilip edilmeyeceğiyle ilgili konunun ele alındığı aktarıldı. Ayrıca Musul operasyonuyla ilgili son gelişmeleri görüşmek üzere Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ise ABD’de temaslarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bugün yaptığı bir […]

Çavuşoğlu Kerry’i telefonla arayarak Musul Operasyonu’nu görüştü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile ABD Dışişleri Bakanı John Kerry telefonda, dün gece başlayan Musul operasyonu’nu görüştükleri belirtildi.

Bakan Çavuşoğlu ve ABD Dışişleri Bakanı Kerry, telefonda Türkiye’nin operasyona dahil edilip edilmeyeceğiyle ilgili konunun ele alındığı aktarıldı. Ayrıca Musul operasyonuyla ilgili son gelişmeleri görüşmek üzere Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ise ABD’de temaslarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bugün yaptığı bir konuşmada Musul operasyonuna katılacaklarını tekrarladı.

YORUMLAR


    0 YORUM