USD
3,8209
EURO
4,6643
ALTIN
163,3234

Çetin 1.5 milyon TL’ye tahliye oldu iddiası

Şehit ettiği polisin ailesi ile 1.5 milyon liraya anlaştığı iddia edilen ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin tahliye oldu. Ocak ayında polis aracına çarparak bir polis memurunun ölümüne, bir polisin de yaralanmasına neden olmasıyla tutuklanan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin için 22,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Mahkeme heyeti, Rüzgar Çetin’e […]

Çetin 1.5 milyon TL’ye tahliye oldu iddiası
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Şehit ettiği polisin ailesi ile 1.5 milyon liraya anlaştığı iddia edilen ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin tahliye oldu.

Ocak ayında polis aracına çarparak bir polis memurunun ölümüne, bir polisin de yaralanmasına neden olmasıyla tutuklanan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin için 22,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Mahkeme heyeti, Rüzgar Çetin’e 6 yıl 3 ay hapis cezası verdi. Mahkeme, Çetin’in ehliyetinin 1 yıl 6 ay süreyle geri alınmasına, tutuklulukta geçirdiği süreyi göz önüne alarak tahliyesine karar verdi. Şikayetlerini geri çeken İsmet Fatih Alagöz’ün ailesiyle yaralanan polis memuru Emre Tetik ve avukatları duruşmaya katılmadı.

ADANA’DA 1.5 MİLYON TL’YE ANLAŞTILAR

Akşam gazetesinden Hilal Yıldırım’ın haberine göre Çetin Ailesi’nin 1.5 Milyon TL’lik kan parası vererek Alagöz’le Adana’da anlaştığı iddia edildi.

SÖZLER UNUTULDU

Kazanın ardından Adana’ya ailesinin yanına yerleşen eş Özlem Alagöz, şehit polisin ailesi ve çocukları adına davadaki şikâyetlerinden vazgeçti. Alagöz tepki üzerine avukatı aracılığıyla açıklama yaparak Çetin Ailesi’nden herhangi bir maddi karşılığı olmaksızın davadan vazgeçtiğini iddia etmişti.

Şehit polisin eşi Alagöz yaklaşık 5 ay önceki açıklamasında “Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin olması hiçbir şey değiştirmeyecek. Bu davanın arkasındayız. Şikayetimizden vazgeçmeyeceğiz” demişti.

YORUMLAR


    0 YORUM