USD
3,7765
EURO
4,6230
ALTIN
161,3988

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan’a silahlı saldırı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Aydın’da bir restoranda saat 19.00 sıralarında silahlı saldırıya uğradı. Ayağından yaralandığı belirtilen Bülent Tezcan’ın hastaneye kaldırıldığı ifade edildi. CHP’li Bülent Tezcan silahlı saldırıya uğradı Olay, dün akşam saatlerinde CHP Aydın İl Başkanlığı karşısında meydana geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Cumhuriyet Bayramı […]

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan’a silahlı saldırı!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Aydın’da bir restoranda saat 19.00 sıralarında silahlı saldırıya uğradı. Ayağından yaralandığı belirtilen Bülent Tezcan’ın hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

CHP’li Bülent Tezcan silahlı saldırıya uğradı

Olay, dün akşam saatlerinde CHP Aydın İl Başkanlığı karşısında meydana geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bir sergiye katıldıktan sonra partililerle birlikte yemek için bir restorana geçti. Yemek sırasında bir kişi, silahını çekip tabancayla Tezcan’a ateş etti. Sağ bacağından yaralanan Tezcan, Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

SALDIRGAN YAKALANDI

Konuya ilişkin açıklama yapan CHP Aydın Eski İl Başkanı, ‘Bülent Tezcan’a 1 el ateş edildi. Saldırgan slogan atarak olay yerini terk etti’ dedi. CHP Aydın İl Başkanı Bayram Binici ise, saldırganın yakalandığını söyledi.Saldırgan Alparslan Sargın ise Kuşadası İlçesi’nde yakalandı.Güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis, saldırgan Sargın’ı yakalamak için çalışma başlattı. Kuşadası’nda yakalanan Sargın, emniyete götürüldü. Kuşadası’nda yakalandıktan sonra Aydın Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Alparslan Sargın, burada basın mensuplarının ’Saldırıyı neden yaptınız?’ sorusuna, “Bu kelepçeler devletimin bana verdiği şeref madalyasıdır” şeklinde cevap verdi.

SALDIRGANIN GÖRÜNTÜLERİ KAYDEDİLMİŞ

CHP Grup Başkanvekili konuyla ilgili telefon bağlantısı üzerinden açıklama yaptı ve “19.10 gibi haber aldım. Şu anda da yoldayım. Yanına gidiyorum. Lokanta gibi bir yerde, yemek yerken birisinin yaklaştığı ve Bülent başkanı silahıyla vurarak yaraladığı söylendi. Birkaç basın mensubu arkadaş da varmış orada, saldırganın görüntüleri kaydedilmiş” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM