USD
3,7923
EURO
4,6477
ALTIN
162,6837

‘’Çıkarları uğruna milleti mağdur ediyor’’

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının hala bir kara kutu olduğunu ifade ederek “Milletin adamı olduğunu iddia eden zat çıkarları uğruna milleti mağdur ediyor.” dedi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından Gülen Cemaati operasyonları kapsamında gözaltına alınan, tutuklanan ve açığa alınan vatandaşlar hakkında açıklamada bulundu. Kişisel […]

‘’Çıkarları uğruna milleti mağdur ediyor’’
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının hala bir kara kutu olduğunu ifade ederek “Milletin adamı olduğunu iddia eden zat çıkarları uğruna milleti mağdur ediyor.” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından Gülen Cemaati operasyonları kapsamında gözaltına alınan, tutuklanan ve açığa alınan vatandaşlar hakkında açıklamada bulundu. Kişisel Twitter hesabından 15 Temmuz darbe girişimi sonrasındaki tutuklamalara dair açıklamada bulunan Kılıçdaroğlu, “Darbe girişiminden sonra birçok kişi gözaltına alındı, tutuklandı veya mesleğinden oldu. Ancak darbenin siyasi ayağı hala bir kara kutu! Milletin adamı olduğunu iddia eden zat çıkarları uğruna milleti mağdur ediyor. Ben ve partim cadı avı mağdurlarının sonuna kadar yanındayız” diye yazdı.

YORUMLAR


    0 YORUM