USD
3,8458
EURO
4,5156
ALTIN
153,7381

Cumhurbaşkanı danışmanı; ‘Asker ölmek için maaş alıyor’

  Cumhurbaşkanı danışmanı eski AKP milletvekili Muhsin Kızılkaya, katıldığı bir televizyon programında; “Askerin görevi ölmek, bunun için maaş alıyor” diyerek skandal bir açıklamaya imza attı. Habertürk yazarının askerler için söylediği sözler büyük tepki topladı! Eski AKP Milletvekili Habertürk gazetesi yazarı Muhsin Kızılkaya, “Askerlerin görevi hayatını vermek, bunun için maaş alıyorlar, bana ekstra bir iyilik yapmıyorlar” […]

Cumhurbaşkanı danışmanı; ‘Asker ölmek için maaş alıyor’
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Cumhurbaşkanı danışmanı eski AKP milletvekili Muhsin Kızılkaya, katıldığı bir televizyon programında; “Askerin görevi ölmek, bunun için maaş alıyor” diyerek skandal bir açıklamaya imza attı.

Habertürk yazarının askerler için söylediği sözler büyük tepki topladı!

Eski AKP Milletvekili Habertürk gazetesi yazarı Muhsin Kızılkaya, “Askerlerin görevi hayatını vermek, bunun için maaş alıyorlar, bana ekstra bir iyilik yapmıyorlar” sözleri tepki çekti.

 “EKSTRA BANA BİR İYİLİK YAPMIYOR”

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz’un “Şunu unutmayın o insanlar hayatlarını veriyorlar” sözleri üzerine Muhsin Kızılkaya’dan tepkiye sebep olan sözler geldi. Kızılkaya “O ayrı bir şey. Zaten işi o, maaş alıyor. O insanların görevi hayatını vermek ve onun için maaş alıyor. Ekstra bana bir iyilik yapmıyor” diye konuştu.

Kızılkaya’nın bu sözleri üzerine tepki gösteren Ahmet Yavuz “Böyle söylerseniz şehitlerin kemiklerini sızlatırsınız” dedi.

Muhsin Kızılkay daha önce katıldığı televizyon programlarında da İŞİD’in yaptı eylemlerin Fransa’da olduğu gibi Türkiye’de olmasının da normal olduğunu söylemişti.

YORUMLAR


    0 YORUM