USD
3,8220
EURO
4,6569
ALTIN
162,9814

De Niro’dan Trump’a sert sözler

Robert de Niro, ABD’de insanları oy kullanmaya teşvik etmek için amaçlanan “Geleceğin için oy kullan” #VoteYourFuture kampanyası kapsamında Vice Exclusives videosunda Donald Trump hakkında çok sert ifadeler kullandı. Robert de Niro’nun videodaki sözleri şöyle: “Demek istiyorum ki o açıkça bir aptal. O bir zibidi, o bir köpek, o bir domuz. Ne hakkında konuştuğunu bilmeyen bir […]

De Niro’dan Trump’a sert sözler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Robert de Niro, ABD’de insanları oy kullanmaya teşvik etmek için amaçlanan “Geleceğin için oy kullan” #VoteYourFuture kampanyası kapsamında Vice Exclusives videosunda Donald Trump hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Robert de Niro’nun videodaki sözleri şöyle:

“Demek istiyorum ki o açıkça bir aptal. O bir zibidi, o bir köpek, o bir domuz. Ne hakkında konuştuğunu bilmeyen bir aptal, dümen çeviren saçma sapan bir artist. Ödevlerini yapmıyor, umursamıyor, toplumla oynadığını düşünüyor. Vergilerini ödemiyor. O bir aptal.

Colin Powell en iyisini söyledi: O bu ülke için utanç verici, ulusal bir felaket.

İnsanların yüzüne nasıl yumruk atmak istediği hakkında mı konuşuyor. Tamam, onun yüzene yumruk atmak istiyorum. Bu ülkenin bu mankafanın bu aptalın olduğu yere gelmesine izin veren noktada olması beni sinirlendiriyor.

O bizim başkanlık için istediğimiz kişi mi? Sanmıyorum. Bu ülkenin yönünü önemsiyorum ve Donald Trump gibi biriyle yanlış yönde gitme ihtimalinden çok çok endişeliyim. Eğer geleceğinizi önemsiyorsanız bunun için oy kullanın.”

 

YORUMLAR


    0 YORUM