USD
3,8464
EURO
4,5163
ALTIN
153,7775

Enerji Kongresi İstanbul’da bazı yolları trafiğe kapattıracak

  23. Dünya Enerji Kongresi nedeniyle 6-13 Ekim arasında İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak.   İstanbul Emni̇yet Müdürlüğü, 9-13 Ekim arasında gerçekleşecek olan “23. Dünya Enerji Kongresi” etkinlik sebebiyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını açıkladı. Konuyla ilgili açıklamaya göre, , 6 Ekim Perşembe günü saat 06.00’dan, 13 Ekim Perşembe gününe kadar araç trafiğine kapatılacak yollar ve […]

Enerji Kongresi İstanbul’da bazı yolları trafiğe kapattıracak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

23. Dünya Enerji Kongresi nedeniyle 6-13 Ekim arasında İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak.

 

İstanbul Emni̇yet Müdürlüğü, 9-13 Ekim arasında gerçekleşecek olan “23. Dünya Enerji Kongresi” etkinlik sebebiyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını açıkladı.

Konuyla ilgili açıklamaya göre, , 6 Ekim Perşembe günü saat 06.00’dan, 13 Ekim Perşembe gününe kadar araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle:

“Taşkışla Caddesi, Mete Kavşağından Kadırgalar Adil Baba kavşağına kadar çift yönlü kapatılacak. Alternatif olarak, akım Asker Ocağı Caddesi’nden Divan Kavşağı istikametine yönlendirilecek.

Gümüş Caddesi, Harbiye Ordu Evi girişi ışıklardan Adil Baba kavşağına kadar çift yönlü kapatılacak. Alternatif olarak, akım Halaskargazi Caddesi’ne verilecek.

Mim Kemal Öke Caddesi, Vali Konağı Caddesi girişinden Adil Baba kavşak ve Abdi İpekçi Caddesi’ne kadar çift yönlü kapatılacak. Alternatif olarak, akım Abdi İpekçi ve Vali Konağı Caddesi’ne yönlendirilecek.

Kadırgalar Caddesi, Bayıldım girişinden, Mim Kemal Öke Caddesi’ne kadar kapatılacak. Alternatif olarak, akım Bayıldım Caddesi ile Vodafone Arena Stadı arkasından Karaköy ve Asker Ocağı Caddesi’ne verilecek.”

YORUMLAR


    0 YORUM