USD
3,8458
EURO
4,5162
ALTIN
153,7394

Erdoğan esti gürledi: Türkiye Musul operasyonuna katılacak

Konya’da ki toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yine esti gürledi. Daha önceden Irak’ta ABD’yi suçlarken şimdi ise Musul’daki operasyona dahil olmak için ABD’ye başvuruyor. PYD VE YPG SÖYLEMLERİ Erdoğan hükümeti, IŞİD saldırılarına karşı PYD ve YPG güçlerine yardım etmek amacıyla 2015 yılında K.I Kürt yerel hükümetine bağlı Peşmerge Güçlerine Türkiye toprakları üzerinden […]

Erdoğan esti gürledi: Türkiye Musul operasyonuna katılacak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Konya’da ki toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yine esti gürledi. Daha önceden Irak’ta ABD’yi suçlarken şimdi ise Musul’daki operasyona dahil olmak için ABD’ye başvuruyor.

PYD VE YPG SÖYLEMLERİ

Erdoğan hükümeti, IŞİD saldırılarına karşı PYD ve YPG güçlerine yardım etmek amacıyla 2015 yılında K.I Kürt yerel hükümetine bağlı Peşmerge Güçlerine Türkiye toprakları üzerinden Koban’iye geçmesine müsaade etmişti.

ERDOĞAN: IRAK OPERASYONUNA KATILACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Musul operasyonunda önceden  ABD’yi suçlarken dünkü konuşmasında ise operasyonu katılmak için ABD’ye başvuracağını belirtti. Recep Tayyip Erdoğan, ” Biz Irak’ta, Irak’ın birliği ve beraberliği için koalisyon güçleri içinde yerimizi almakta kararlıyız. Talebimizi bugün yarın ileteceğiz. Eğer bu olmazsa B planımız devreye girer. Olmazsa C planımız devreye girer.”

ERDOĞAN HAPİSTEKİ SUÇSUZ İNSANLARI KATLETMEKTE KARARLI

İkinci darbe senaryosunun konuşulduğu şu günlerde, idam tartışmalarına da değinen Erdoğan, idam kararının kendisine gelmesi halinde onaylayacağını belirtti. Konuşulan senaryo da ise tekrar bir darbe tiyatrosu düzenleyerek hukuksuz bir şekilde içeride tutulan masum insanları IŞİD ve mafya vari kanlı örgütlere katlettirmek.

 

YORUMLAR


    0 YORUM