USD
3,7921
EURO
4,6474
ALTIN
162,6693

“Fenerbahçe’de oynamak istemiyorum”

Gökhan Gönül’ün yerine transfer edilen Hollandalı yıldız Gregory van der Wiel’in Fenerbahçe’den ayrılmak istediği açıkladı. Son olarak Kadıköy’deki Aytemiz Alanyaspor maçında da dökülen Wiel’i teknik direktör Dick Advocaat kötü futbolu nedeniyle sert bir şekilde uyarmasıyla “Ben Fenerbahçe’de oynamak istemiyorum” diyerek ipleri kopardı. Oyuncusunun performansından hoşlanmayan Advocaat da bu isteği onayladı. Advocaat, bu rest sonrasında Manchester […]

“Fenerbahçe’de oynamak istemiyorum”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gökhan Gönül’ün yerine transfer edilen Hollandalı yıldız Gregory van der Wiel’in Fenerbahçe’den ayrılmak istediği açıkladı.

Son olarak Kadıköy’deki Aytemiz Alanyaspor maçında da dökülen Wiel’i teknik direktör Dick Advocaat kötü futbolu nedeniyle sert bir şekilde uyarmasıyla “Ben Fenerbahçe’de oynamak istemiyorum” diyerek ipleri kopardı. Oyuncusunun performansından hoşlanmayan Advocaat da bu isteği onayladı.

Advocaat, bu rest sonrasında Manchester United ile oynanan maçın kadrosuna Wiel’i almazken durumu da başkan Aziz Yıldırım’a iletti. Başkan Yıldırım, oyuncunun kadro dışı bırakılmasını istedi.

PSG’den bonservis bedeli ödenmeden alınan Wiel, Fenerbahçe’den yıllık 2 milyon 250 bin Euro alıyordu.

Hollandalı futbolcunun menajerinin hafta içi İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR


    0 YORUM