USD
4,4937
EURO
5,2915
ALTIN
186,8043

Fenerbahçeli taraftarlar Erdoğan’ı yuhaladı

Fenerbahçeli taraftarlar, 32. Erkekler Basketbol Cumhurbaşkanlığı Kupası takdim töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yuhaladılar. Fenerbahçe Basketbol Takımı, Anadolu Efes karşısında 32. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazandı. Maçtan sonra kazanan takım oyuncularına madalyalarını vermek için sahneye inen Erdoğan, Fenerbahçeli taraftarlardan büyük tepki aldı. Taraftarların, kupa töreninin sonuna kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yuhalamaları dikkat çekti. Bazı basketbolcuların, taraftarların Erdoğan’ı yuhalamasını engelleme çabası ise boşa […]

Fenerbahçeli taraftarlar Erdoğan’ı yuhaladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Fenerbahçeli taraftarlar, 32. Erkekler Basketbol Cumhurbaşkanlığı Kupası takdim töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yuhaladılar.

Fenerbahçe Basketbol Takımı, Anadolu Efes karşısında 32. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazandı. Maçtan sonra kazanan takım oyuncularına madalyalarını vermek için sahneye inen Erdoğan, Fenerbahçeli taraftarlardan büyük tepki aldı. Taraftarların, kupa töreninin sonuna kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yuhalamaları dikkat çekti. Bazı basketbolcuların, taraftarların Erdoğan’ı yuhalamasını engelleme çabası ise boşa çıktığı görüldü.

Fenerbahçeli taraftarların Recep Tayyip Erdoğan’ı yuhalamaları akla 2011’de Galatasaray ARENA Stadı’nın açılış törenini getirdi. O dönemde stadın açılışını yapan Erdoğan Galatasaraylılar tarafından ciddi şekilde tepki almıştı. Daha sonra ise Erdoğan stadı terk etmek zorun kaldı.

YORUMLAR


    0 YORUM