USD
3,7927
EURO
4,6482
ALTIN
162,6752

Gökçek’in oğlu başkan olsun diye ATO’ya kayyım

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası’ndaki istifalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Kayyumu en kısa sürede atayacağız ve kayyum odayı seçime götürecek” dedi. Kahramanmaraş’ın Necip Fazıl Mahallesi’nde yaptırılan TOBB Fen Lisesi’nin açılışına katılan Hisarcıkoğlu, ATO’ya en kısa sürede kayyum atayacaklarını belirterek, şöyle konuştu, “İstifalar insanların hür iradesidir. Bizim burada yapmamız gereken Türkiye Odalar […]

Gökçek’in oğlu başkan olsun diye ATO’ya kayyım
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası’ndaki istifalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Kayyumu en kısa sürede atayacağız ve kayyum odayı seçime götürecek” dedi.

Kahramanmaraş’ın Necip Fazıl Mahallesi’nde yaptırılan TOBB Fen Lisesi’nin açılışına katılan Hisarcıkoğlu, ATO’ya en kısa sürede kayyum atayacaklarını belirterek, şöyle konuştu, “İstifalar insanların hür iradesidir. Bizim burada yapmamız gereken Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak Ankara Ticaret Odası’na en kısa sürede kayyum atamaktır. Kayyumu en kısa sürede atayacağız ve kayyum odayı seçime götürecek.”

Öte yandan Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in tek aday veya zayıf bir adayla yarışacağı belirtildi. Süreleri dolmadan istifa eden ATO başkanı ve yönetim kurulu yerine TOBB’dan geçici Kayyım atanacak. Melih Gökçek’in, oğlunu başkan yaptırmak için tehditle ATO yönetim kurulunu istifa ettirdiği ileri sürülmüştü.

YORUMLAR


    0 YORUM