USD
3,9706
EURO
4,6609
ALTIN
163,7440

Gültan Kışanak ve Fırat Anlı gözaltına alındı

Diyarbakır Belediye Eş Başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Diyarbakır Belediye binasının polislerce sarıldığı ve bina içerisinde arama yapıldığı belirtildi. Belediye yetkilileri durumla ilgili bilgi sahibi olmadıklarını dile getirdi. Daha Önce kayyım atanan belediyelerin çevresi de bu şekilde polisler tarafında sarılmıştı. Yaşanan bu gelişme ‘Diyarbakır Belediyesi’ne […]

Gültan Kışanak ve Fırat Anlı gözaltına alındı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Diyarbakır Belediye Eş Başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı.

Diyarbakır Belediye binasının polislerce sarıldığı ve bina içerisinde arama yapıldığı belirtildi. Belediye yetkilileri durumla ilgili bilgi sahibi olmadıklarını dile getirdi. Daha Önce kayyım atanan belediyelerin çevresi de bu şekilde polisler tarafında sarılmıştı. Yaşanan bu gelişme ‘Diyarbakır Belediyesi’ne kayyım mı atanacak’ sorusunu akıllara getirdi.

Öte yandan Meclis Araştırma Komisyonu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak’ı dinlemiş, Kışanak’a özellikle Ekrem Dumanlı’nın ziyaretine ilişkin sorular sorulmuştu. Başkan Kışanak Diyarbakır Havaalanı’nda akşam saatlerinde uçaktan indikten sonra polis tarafından gözaltına alındı.

YORUMLAR


    0 YORUM