USD
3,8101
EURO
4,6578
ALTIN
163,2647

Hillary’e Cumhuriyetçi bakandan destek!

 ABD başkanlık seçimlerine günler kala favori aday olarak gçsterilen Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton’a Bush döneminde Dışişleri Bakanlığı yapan Colin Powell’den destek geldi.  Amerşka’da Cumhuriyetçi Parti’nin adayı Donald Trump bu sefer içeriden gol yedi. Son olarak, George W. Bush döneminde Dışişleri Bakanlığı yapan, Colin Powell, Hillary Clinton’a oy vereceğini açıkladı. The Hill’de yer alan habere göre Long Island […]

Hillary’e Cumhuriyetçi bakandan destek!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 ABD başkanlık seçimlerine günler kala favori aday olarak gçsterilen Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton’a Bush döneminde Dışişleri Bakanlığı yapan Colin Powell’den destek geldi.

 Amerşka’da Cumhuriyetçi Parti’nin adayı Donald Trump bu sefer içeriden gol yedi. Son olarak, George W. Bush döneminde Dışişleri Bakanlığı yapan, Colin Powell, Hillary Clinton’a oy vereceğini açıkladı.

The Hill’de yer alan habere göre Long Island Association Fall Luncheon etkinliğinde konuşan Powell, Donald Trump için de sert sözler söyledi. Trump’ın Amerika’ya “her gün hakaret ettiğini” ileri süren Powell, “O Latinlere hakaret ediyor. O Afro-Amerikalılara hakaret ediyor. O kadınlara hakaret ediyor. O kendi partisine hakaret ediyor. Dünyadaki müttefiklerimize teker teker hakaret ediyor. Gazilere hakaret ediyor” dedi. Powell, Clinton’ı ise “zeki ve becerikli” olarak tanımladı. Toplantıya katılanlardan olan Long Island Cares’in CEO’su Paul Pachter, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Powell’ın Clinton’a oy vereceğini söylediğini de aktardı.

YORUMLAR


    0 YORUM