USD
3,8225
EURO
4,6612
ALTIN
163,1794

Hrant Dink şüphelisi de dahil 59 İl’e yeni emniyet müdürü

İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle 59 İl’in emniyet müdürleri değişti. İlgin olan ise Hrant Dink suikastında baş şüpheliler arasında gösterilen İstihbarat Daire Başkanı Engin dinç Eskişehir Emniyet Müdürülüğüne atandı. İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu değişime göre, 34 İl Emniyet Müdürü merkeze alınırken, 24 İl Emniyet Müdürü ile 2 Daire Başkanının yeri değiştirildi. İlk ataması yapılan İl Emniyet Müdürü sayısı […]

Hrant Dink şüphelisi de dahil 59 İl’e yeni emniyet müdürü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle 59 İl’in emniyet müdürleri değişti. İlgin olan ise Hrant Dink suikastında baş şüpheliler arasında gösterilen İstihbarat Daire Başkanı Engin dinç Eskişehir Emniyet Müdürülüğüne atandı.

İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu değişime göre, 34 İl Emniyet Müdürü merkeze alınırken, 24 İl Emniyet Müdürü ile 2 Daire Başkanının yeri değiştirildi. İlk ataması yapılan İl Emniyet Müdürü sayısı ise 37 oldu.

 

Yeni yapılan atamalarda Gazeteci Hrant Dink’in öldürülmesi davasında sanık olan İstihbarat Daire Başkanı Engin dinç ise Eskişehir Emniyet Müdürü olması dikkat çekti.

YORUMLAR


    0 YORUM