USD
3,8215
EURO
4,6643
ALTIN
163,3294

İstanbul Üniversitesi’nde karma eğitime son verilsin kampanyası başlatıldı

İstanbul Üniversitesi’nde okuyan bir grup öğrenci  ‘Karma eğitime son verilsin’ kampanyası başlattı. Kampüste erkek ve kadın öğrenciler için ayrı imza stantları açıldığı duyuruldu. Kampanyaya yapılan çağrıda, “Bu sene fakültemiz öğrencileri karma eğitim problemini ciddi bir şekilde gündemine almıştır. Bizler kadim bir medeniyetin evlatları olarak tarihimizden aldığımız feyz ile yola çıkarak bu durumun nihayete erdirilmesini talep […]

İstanbul Üniversitesi’nde karma eğitime son verilsin kampanyası başlatıldı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İstanbul Üniversitesi’nde okuyan bir grup öğrenci  ‘Karma eğitime son verilsin’ kampanyası başlattı. Kampüste erkek ve kadın öğrenciler için ayrı imza stantları açıldığı duyuruldu.

Kampanyaya yapılan çağrıda, “Bu sene fakültemiz öğrencileri karma eğitim problemini ciddi bir şekilde gündemine almıştır. Bizler kadim bir medeniyetin evlatları olarak tarihimizden aldığımız feyz ile yola çıkarak bu durumun nihayete erdirilmesini talep etmekteyiz. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri olarak karma eğitim uygulamasına son verilip sınıfların, bayan ve erkek sınıfları olarak ayrılmasına yönelik çalışmaların yürütülmesini istiyor ve fakültemiz kulüpleri olarak bu konunun takipçisi olacağımızı ilan ediyoruz” denildi.

Karma eğitime son verilsin kampanyasının duyuru metni:

duyuru-metni

YORUMLAR


    0 YORUM