USD
3,7914
EURO
4,6463
ALTIN
162,6716

Kadıköy Proje Okulu 52 öğretmenine veda etti

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ‘proje okul’ statüsüne alınan Kadıköy Anadolu Lisesi’nde öğrenciler sürgüne gönderilen 52 öğretmenine veda etti. Kurulduğu dönemdeki altı maarif kolejden biri olan Kadıköy Anadolu Lisesi’nde sekiz yıllık görev süresini doldurmuş 52 öğretmenin tayinleri başka okullara verildi. Okulda ayrıca dört ile sekiz yıl arasında görev yapmış 19 öğretmen bulunuyor. Bu öğretmenleri okulda tutmak ise idarenin inisiyatifinde. Cuma […]

Kadıköy Proje Okulu 52 öğretmenine veda etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ‘proje okul’ statüsüne alınan Kadıköy Anadolu Lisesi’nde öğrenciler sürgüne gönderilen 52 öğretmenine veda etti.

Kurulduğu dönemdeki altı maarif kolejden biri olan Kadıköy Anadolu Lisesi’nde sekiz yıllık görev süresini doldurmuş 52 öğretmenin tayinleri başka okullara verildi.

Okulda ayrıca dört ile sekiz yıl arasında görev yapmış 19 öğretmen bulunuyor. Bu öğretmenleri okulda tutmak ise idarenin inisiyatifinde.

Cuma günü 52 öğretmen için okulun  ana binanın çıkışındaki merdivenlerde tören yapılırken, öğretmenler öğrencileriyle vedalaştı.

YORUMLAR


    0 YORUM