USD
3,8226
EURO
4,6585
ALTIN
163,0876

Lavrov: Suriye için dörtlü zirve cumartesi günü toplanacak

ABD, Rusya, Türkiye ve Suudi Arabistan cumartesi günü Suriye’deki krizi görüşmek üzere İsviçre’nin Lozan kentinde  bir araya gelecek. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya, ABD, Suudi Arabistan ve Türkiye’nin yer alacağı Suriye toplantısının cumartesi yapılacağını söyledi. Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Suriye’deki iç savaşa çözüm bulmak için Rusya, ABD, Suudi Arabistan ve Türkiye’nin katılacağı bir toplantı […]

Lavrov: Suriye için dörtlü zirve cumartesi günü toplanacak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ABD, Rusya, Türkiye ve Suudi Arabistan cumartesi günü Suriye’deki krizi görüşmek üzere İsviçre’nin Lozan kentinde  bir araya gelecek.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya, ABD, Suudi Arabistan ve Türkiye’nin yer alacağı Suriye toplantısının cumartesi yapılacağını söyledi.

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Suriye’deki iç savaşa çözüm bulmak için Rusya, ABD, Suudi Arabistan ve Türkiye’nin katılacağı bir toplantı yapılacağını açıkladı. 
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov söz konusu toplantının önümüzdeki cumartesi yapılacağını belirtti.

Sputnik Türkiye‘nin aktardığına göre CNN televizyonuna röportaj veren Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, “Sahada olanlar üzerinde doğrudan nüfuzu bulunan ülkelerle bir toplantı yapmak istiyoruz. Genel bir oturum değil, iş görüşmesine benzeyen dar formatta bir toplantı yapmak istiyoruz” dedi. Lavrov görüşmenin İsviçre’nin Lozan kentinde gerçekleştirileceğini belirtti.

YORUMLAR


    0 YORUM