USD
3,8166
EURO
4,6674
ALTIN
163,8476

Levent Gültekin: Erdoğan’ın hedefi devlette namaz kılan kişileri kazımak

Gazeteci Levent Gültekin, Ruşen Çakır’a ait medyascope tv’de önemli değerlendirmelerde bulundu. Gazeteci Levent Gültekin, Ruşen Çakır’a ait medyascope tv’de yaptığı açıklamada daha önce Erdoğan Türkiye’yi bölmek istiyor diyen AKP’li siyasetçinin sözlerini tekrar etti. Aynı kişinin Erdoğan bir yerlere çalışıyor dediğini, kabinedeki bir bakanın da iyice delirdi, kendisine ulaşamıyoruz artık dediğini söyleyen Gültekin ”Erdoğan kırmızı çizgisi […]

Levent Gültekin: Erdoğan’ın hedefi devlette namaz kılan kişileri kazımak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gazeteci Levent Gültekin, Ruşen Çakır’a ait medyascope tv’de önemli değerlendirmelerde bulundu.

Gazeteci Levent Gültekin, Ruşen Çakır’a ait medyascope tv’de yaptığı açıklamada daha önce Erdoğan Türkiye’yi bölmek istiyor diyen AKP’li siyasetçinin sözlerini tekrar etti. Aynı kişinin Erdoğan bir yerlere çalışıyor dediğini, kabinedeki bir bakanın da iyice delirdi, kendisine ulaşamıyoruz artık dediğini söyleyen Gültekin ”Erdoğan kırmızı çizgisi olmayan nadir siyasetçilerden birdir, buna din, iman dahil. Siyasi hayatının sonuna yaklaşırken yaptığı tek bir şey var. O da devletteki bütün namaz kılanları ve dindarları kazımak” dedi.

Tutuklanan veya işsiz bırakılan insanların açlığa mahkum edildiğini ifade eden Levent Gültekin evlere temizliğe giden ihraç edilmiş savcı kadınların olduğunu duyduğunu dile getirdi.

YORUMLAR


    0 YORUM