USD
3,7922
EURO
4,6469
ALTIN
162,6696

Nuriye Akman ve Lale Kemal’e tahliye

Eski Zaman gazetesi çalışanlarına yapılan operasyonda delilsiz olarak tutuklanan Nuriye Akman ve Lale Kemal tahliye edildi. 15 Temmuz darbe girişimi gerekçe gösterilerek delilsiz tutuklanan eski Zaman Gazetesi çalışanlarından Nuriye Akman ile Lale Kemal serbest bırakıldı. Akman ve Kemal’in avukatları nöbetçi mahkemeye müvekkillerinin tahliyesi için başvuru yaptı.Başvuruyu inceleyen 10. Sulh Ceza Hakimliği, Akman ve Kemal’in tahliyesine […]

Nuriye Akman ve Lale Kemal’e tahliye
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Eski Zaman gazetesi çalışanlarına yapılan operasyonda delilsiz olarak tutuklanan Nuriye Akman ve Lale Kemal tahliye edildi.

15 Temmuz darbe girişimi gerekçe gösterilerek delilsiz tutuklanan eski Zaman Gazetesi çalışanlarından Nuriye Akman ile Lale Kemal serbest bırakıldı.

Akman ve Kemal’in avukatları nöbetçi mahkemeye müvekkillerinin tahliyesi için başvuru yaptı.Başvuruyu inceleyen 10. Sulh Ceza Hakimliği, Akman ve Kemal’in tahliyesine karar verdi.

Aynı operasyonda tutuklanan 130’dan fazla gazetecinin arasında Zaman gazetesinin eski yazarlarından Büşra Erdal, Ali Bulaç, Şahin Alpay, Ahmet Turan Alkan, Emre Soncan, Mustafa Ünal gibi isimlerde bulunuyor.

YORUMLAR


    0 YORUM