USD
3,9253
EURO
4,6543
ALTIN
162,9747

Oğulları tutuklanan Boydak Anne Hakk’a yürüdü

Tutuklu bulunan Hacı, Memduh ve Bekir Boydak kardeşlerin annesi Huriye Boydak Hanımefendi hakkın rahmetine kavuştu. 3 oğlu ve çok sayıda yakın akrabası hizmet hareketine yönelik başlatılan cadı avında tutuklanan, Huriye Boydak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. El konulan Boydak Holding’in eski Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, CEO’su Memduh Boydak ve yöneticisi Bekir Boydak’ın annesi Huriye Boydak, […]

Oğulları tutuklanan Boydak Anne Hakk’a yürüdü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Tutuklu bulunan Hacı, Memduh ve Bekir Boydak kardeşlerin annesi Huriye Boydak Hanımefendi hakkın rahmetine kavuştu.

3 oğlu ve çok sayıda yakın akrabası hizmet hareketine yönelik başlatılan cadı avında tutuklanan, Huriye Boydak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

El konulan Boydak Holding’in eski Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, CEO’su Memduh Boydak ve yöneticisi Bekir Boydak’ın annesi Huriye Boydak, geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirmesi sebebiyle Acıbadem Kayseri Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Huriye Boydak Hakk kurtarılamadı. 82 yaşındaki Huriye Boydak’ın cenazesi, Bugün ikindi namazını müteakiben, Cami-i Kebir’den kaldırılacak ve ardından Büyükşehir Mezarlığı’ndaki aile kabristanlığına defnedilecek.

YORUMLAR


    0 YORUM