USD
4,5446
EURO
5,2934
ALTIN
184,8656

Rıza Sarraf kamuflaj olarak kullandığı Gündeş’ten boşanıyor

AKP’li bakan ve bakan çocuklarına rüşvet verdiği gerekçesiyle hapis yatan Rıza Sarraf’ın kamuflaj olarak kullandığı iddia edilen sanatçı Ebru Gündeş’ten anlaşmalı boşanıyor. Reza Zarrab’ın avukatı olan Şebnem Eriş, Gündeş’in henüz bir boşanma davası açmadığını, Zarrab ve Gündeş’in aralarında daha önce yapılmış bir mal paylaşımı anlaşması olduğunu, çocuklarının velayeti için ise görüşmelerin devam ettiğini açıkladı. Eriş, anlaşmalı boşanmalarda Türk mahkemeleri […]

Rıza Sarraf kamuflaj olarak kullandığı Gündeş’ten boşanıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP’li bakan ve bakan çocuklarına rüşvet verdiği gerekçesiyle hapis yatan Rıza Sarraf’ın kamuflaj olarak kullandığı iddia edilen sanatçı Ebru Gündeş’ten anlaşmalı boşanıyor.

Reza Zarrab’ın avukatı olan Şebnem Eriş, Gündeş’in henüz bir boşanma davası açmadığını, Zarrab ve Gündeş’in aralarında daha önce yapılmış bir mal paylaşımı anlaşması olduğunu, çocuklarının velayeti için ise görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

Eriş, anlaşmalı boşanmalarda Türk mahkemeleri her iki tarafın da mahkeme salonunda bulunmasını istediğinden, Zarrab’ın halen New York’ta hapiste tutuluyor olmasının durumu karmaşıklaştırdığını belirtti.

Öte yandan bazı kaynaklar,  Rıza Sarraf’ın sosyete ve meşhurların dünyasına girmek için sanatçı Gündeş’i kullandığı belirtildi. Bu sayede Türk kamuoyunda saygın bir gürünüm vererek yaptığı kanunsuz işlere kılıf bulduğu vurgulandı. ABD’de hapiste olan Sarraf, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hanımı Emine Erdoğan’a 7 milyon euro verdiğini itiraf etmişti. Ayrıca ABD’de, IŞİD terör örgütü ile İran’ın kara parasını Türk yetkililerle birlikte akladığı gerekçesiyle yargılanmasına devam ediliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM