USD
3,9257
EURO
4,6096
ALTIN
161,1595

Trump’ın kaseti ortalığı karıştırdı

ABD’de Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump’ın kadınlar hakkında aşağılayıcı ifadeler kullandığı kayıt sızdırıldı. ‘ONLARI HEMEN ÖPMEYE BAŞLIYORUM’ Trump, Bush’a çekici kadınların kendisini ‘otomatikman etkilediğini’ ve onları genelde öpmeye çalıştığını anlatıyor. Cumhuriyetçi aday, “Onları hemen öpmeye başlıyorum. Beklemiyorum bile. Ve bir yıldız olduğun zaman bunu yapmana izin veriyorlar. Ne istiyorsan yapabilirsin” diyor ve konuşmasına müstehcen ifadelerle […]

Trump’ın kaseti ortalığı karıştırdı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ABD’de Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump’ın kadınlar hakkında aşağılayıcı ifadeler kullandığı kayıt sızdırıldı.

‘ONLARI HEMEN ÖPMEYE BAŞLIYORUM’

Trump, Bush’a çekici kadınların kendisini ‘otomatikman etkilediğini’ ve onları genelde öpmeye çalıştığını anlatıyor. Cumhuriyetçi aday, “Onları hemen öpmeye başlıyorum. Beklemiyorum bile. Ve bir yıldız olduğun zaman bunu yapmana izin veriyorlar. Ne istiyorsan yapabilirsin” diyor ve konuşmasına müstehcen ifadelerle devam ediyor.

‘EVLİYDİ, ONA ÇOK YÜKLENDİM’

Cumhuriyetçi aday Trump, bir kadından söz ederek “Onun üzerine gittim ve başarısız oldum. Bunu itiraf ediyorum. Evliydi ve ona çok yüklendim” diyor. Trump, “Ona sanki bir hayat kadınıymış gibi davrandım. Fakat o noktaya varamadım. Ve evliydi. Sonra onu bir anda yeniden gördüm. Görüntüsünü tamamen değiştirmiş” diyor.

CLINTON: KORKUNÇ

Kaydın yayınlanmasıyla Amerikan siyaseti karıştı. Cumhuriyetçi partinin önemli liderleri Trump’ı kınarken, Demokrat Başkan adayı Hillary Clinton da rakibine Twitter’dan “Bu adamın başkan olmasına izin veremezsiniz” sözleriyle yüklendi. Clinton Trump’ın açıklamalarını ‘korkunç‘ diye belirtti.

 

YORUMLAR


    0 YORUM