USD
3,9712
EURO
4,6620
ALTIN
163,6799

Türkiye’nin en tatlı insanları tutuklandı

Gaziantepli Habeş Seyidoğlu Baklavaları ortağı ve Dış Ticaret Genel Müdürü Serdar Seyidoğlu gözaltına alınmasının ardından tutuklandı. Soruşturma savcısı Gökalp Kökçü tarafından sorgulanan Serdar Seyidoğlu savcılıktaki işlemlerinin tamamlanması ardından “silahlı terör örgütü üyesi olma” suçlamasıyla tutuklamasına karar verildi. Bilindiği gibi Gaziantepli Habeş Seyidoğlu Baklavaları ortağı Mustafa Seyidoğlu, Bağcılar’daki bazı öğrenci evlerinin ihtiyaçlarını karşıladığı ve mütevelli olduğu […]

Türkiye’nin en tatlı insanları tutuklandı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gaziantepli Habeş Seyidoğlu Baklavaları ortağı ve Dış Ticaret Genel Müdürü Serdar Seyidoğlu gözaltına alınmasının ardından tutuklandı.

Soruşturma savcısı Gökalp Kökçü tarafından sorgulanan Serdar Seyidoğlu savcılıktaki işlemlerinin tamamlanması ardından “silahlı terör örgütü üyesi olma” suçlamasıyla tutuklamasına karar verildi.

Bilindiği gibi Gaziantepli Habeş Seyidoğlu Baklavaları ortağı Mustafa Seyidoğlu, Bağcılar’daki bazı öğrenci evlerinin ihtiyaçlarını karşıladığı ve mütevelli olduğu gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine konulmuştu. Çevresi tarafından ülkenin en tatlı insanları olarak adlandırılan Seyidoğlu, fakir öğrencilere yardım yapmakla tanınıyordu.

 

YORUMLAR


    0 YORUM