USD
4,5461
EURO
5,2954
ALTIN
184,8869

Tutuklu bulunan Atilla Taş evlendi

KHK ile kapatılan Meydan gazetesi yazarı  sanatçı Atilla Taş, tutuklu bulunduğu Silivri Ceza İnfaz Kurumu’nda Meltem Güler ile evlendi. Atilla Taş,  3 Eylül 2016 tarihinde çıkarıldığı mahkemece herhangi bir kanıt olmadan tutuklanarak Silivri Ceza İnfaz Kurumu’na konulmuştu. 41 yaşındaki şarkıcı Atilla Taş, 35 yaşındaki Meltem Güler ile evlenmek için 3 Eylül’de tutuklanan   Silivri Kapalı Ceza İnfaz […]

Tutuklu bulunan Atilla Taş evlendi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

KHK ile kapatılan Meydan gazetesi yazarı  sanatçı Atilla Taş, tutuklu bulunduğu Silivri Ceza İnfaz Kurumu’nda Meltem Güler ile evlendi.

Atilla Taş,  3 Eylül 2016 tarihinde çıkarıldığı mahkemece herhangi bir kanıt olmadan tutuklanarak Silivri Ceza İnfaz Kurumu’na konulmuştu.

41 yaşındaki şarkıcı Atilla Taş, 35 yaşındaki Meltem Güler ile evlenmek için 3 Eylül’de tutuklanan   Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na başvurdu. İşlemleri tamamlanan Taş ile Güler, cezaevinde evlendi.

Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılıncaya kadar Meydan gazetesindeki köşesinde ve sosyal medya hesabından yazdığı muhalif yazılarından dolayı AKP Hükümeti tarafından susturulmak istenen Taş 3 Ekim 2016 tarihinde çıkarıldığı mahkemece hakkında bir kanıt olmamasına rağmen tutuklanarak cezaevine konmuştu. Atilla Taş hala Silivri Cezaevinde tutuklu bulunmaktadır.

 

YORUMLAR


    0 YORUM