USD
3,7938
EURO
4,6495
ALTIN
162,6774

Twitter yeni özelliği kullanımda

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yeni özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu. Geçtiğimiz günlerde 140 karakter sıkıntısını kullanıcılarını mutlu ederek çözen Twitter, şimdi de kullanıcılarına bir yenilik daha sundu. TwitterPeriscope üzerinden yaptığınız yayınları artık Twitter profilinizde gösterecek. Nasıl yapılır? Bu özelliği aktif hale getirmeniz oldukça kolay. Profili düzenle adlı sekmeye tıklayıp, Periscope […]

Twitter yeni özelliği kullanımda
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yeni özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu.

Geçtiğimiz günlerde 140 karakter sıkıntısını kullanıcılarını mutlu ederek çözen Twitter, şimdi de kullanıcılarına bir yenilik daha sundu. TwitterPeriscope üzerinden yaptığınız yayınları artık Twitter profilinizde gösterecek.

Nasıl yapılır?

Bu özelliği aktif hale getirmeniz oldukça kolay. Profili düzenle adlı sekmeye tıklayıp, Periscope profilimi göster seçeneğini aktif hale getirerek Twitter’ın yeni özelleiğini kullanabilirsiniz.

 

YORUMLAR


    0 YORUM