USD
3,8219
EURO
4,6583
ALTIN
163,1474

Yandaş yazar balataları yaktı: Obama Washington imamı mı?

Havuz Medyası’nın başyazarlarından olan Mehmet Barlas, Zaytungla yarışacak bir yazıya imza attı. Barlas  ‘Sizin de zihninizde “Acaba Obama da FETÖ’cülerin Washington’daki imamı mı” sorusu zaman zaman oluşmuyor mu?’ sorusunu yöneltti. ABD Başkanı, Barlas’ı dikkate alıp bu iddiaya cevap verir mi bilinmez fakat yandaş medya yazarı şimdiden kendini rezil eden bir yazıya imza attı. Daha önce de […]

Yandaş yazar balataları yaktı: Obama Washington imamı mı?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havuz Medyası’nın başyazarlarından olan Mehmet Barlas, Zaytungla yarışacak bir yazıya imza attı. Barlas  ‘Sizin de zihninizde “Acaba Obama da FETÖ’cülerin Washington’daki imamı mı” sorusu zaman zaman oluşmuyor mu?’ sorusunu yöneltti.

ABD Başkanı, Barlas’ı dikkate alıp bu iddiaya cevap verir mi bilinmez fakat yandaş medya yazarı şimdiden kendini rezil eden bir yazıya imza attı. Daha önce de Havuz Medyası, Almanya Başbakanı Angela Merkel için ‘Almanya’nın imamı’ manşetini atmıştı.

 Yandaş Barlas’ın Zaytungluk yazısının bir kısmı:

Sizin de zihninizde “Acaba Obama da FETÖ’cülerin Washington’daki imamı mı” sorusu zaman zaman oluşmuyor mu?
Babası Kenyalı olduğuna göre, FETÖ’nün Afrika’daki faaliyetinden etkilenmiş olamaz mı bu aile?
Bu garip içerikli kuşkunun nedeni ortada… FETÖ’nün Pensilvanya’daki elebaşı AK Parti iktidarına ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ne kadar karşı ise ve işi darbe teşebbüsü yaptırmaya kadar da götürdü ise, Obama da izlediği siyaset ile sanki Türkiye bir NATO müttefiki değilmiş de düşman bir ülkeymiş gibi davranıyor.
Daha ötesi var mı?
Obama’nın ABD’si PKK/ PYD terörist oluşumu ile iyi geçinmeyi, Türkiye ile dostluğa yeğ tutuyor. Musul harekâtı dolayısıyla bu tablo daha iyi ortaya çıkmadı mı?

 

YORUMLAR


    0 YORUM