USD
3,9206
EURO
4,6351
ALTIN
162,8761

2 belediyeye daha kayyım atandı

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk’ün yerine Mardin Valisi Mustafa Yaman, tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan’ın yerine de Siirt Vali Yardımcısı Ceyhun Taşkın Belediye Başkan Vekili olarak atandı. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklama: “Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan, İçişleri Bakanlığı’nın 16.11.2016 tarihli kararı ile görevlerinden uzaklaştırılmışlardır. […]

2 belediyeye daha kayyım atandı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk’ün yerine Mardin Valisi Mustafa Yaman, tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan’ın yerine de Siirt Vali Yardımcısı Ceyhun Taşkın Belediye Başkan Vekili olarak atandı.

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklama:

“Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan, İçişleri Bakanlığı’nın 16.11.2016 tarihli kararı ile görevlerinden uzaklaştırılmışlardır. İçişleri Bakanlığı’nca; Mardin Valisi Mustafa Yaman Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak, Siirt Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın ise, Siirt Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilmişlerdir.”

YORUMLAR


    0 YORUM