USD
3,9371
EURO
4,6935
ALTIN
163,4027

75 yaşındaki Hakan Şükür’ün babasına cezaevinde işkence

Sakarya’da bir cuma namazı çıkışı ellerine kelepçe takılarak tutuklanan Hakan Şükür’ün 75 yaşındaki babası, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan rejimi tarafından işkenceye uğruyor.   Erdoğan ve Akp iktidarının, Hizmet hareketini savunduğu için intikam almak istediği Hakan Şükür’e ulaşamayınca Ağustos ayında Sakarya’da cuma namazı çıkışı gözaltına aldığı baba Sermet Şükür, cezaevinde işkenceye uğruyor. Avukatının en son paylaştığı bilgilere […]

75 yaşındaki Hakan Şükür’ün babasına cezaevinde işkence
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sakarya’da bir cuma namazı çıkışı ellerine kelepçe takılarak tutuklanan Hakan Şükür’ün 75 yaşındaki babası, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan rejimi tarafından işkenceye uğruyor.

 

Erdoğan ve Akp iktidarının, Hizmet hareketini savunduğu için intikam almak istediği Hakan Şükür’e ulaşamayınca Ağustos ayında Sakarya’da cuma namazı çıkışı gözaltına aldığı baba Sermet Şükür, cezaevinde işkenceye uğruyor.

Avukatının en son paylaştığı bilgilere göre 75 yaşındaki Sermet Şükür, cezaevine girdiğinden beri geçen sürede tam 40 kilo verdi. Fenalaşan Sermet Şükür’ü hastaneye kaldırmayı reddeden cezaevi yönetimi, ancak hücresinde sonda takılmasına izin verdi. Durumu daha da ağırlaşan Sermet Şükür daha sonra hastanete kaldırıldı.

HASTANEDE ZULÜM BİTMEDİ!

Hastahanede de zulme ve işkenceye devam edildi. Test yaptıkları gerekçesiyle hiç bir gıda verilmeyen Sermet Şükür’e adli tıp tarafından hayati tehlikesi olduğuna dair rapor verildi. Hayati tehlikesi bulunan mahkumlar hastahanede tedavi edilirken, savcının adli tıp raporunu hiçe sayması ve umursamaması neticesinde şekeri 500’ü gören Sermet Şükür’ün tekrar hasta haliyle cezaevine gönderildiği öğrenildi.

YORUMLAR


    0 YORUM