USD
3,9382
EURO
4,6939
ALTIN
163,4242

Adana Valiliği’ne saldırı: 2 ölü 16 yaralı

Adana Valiliği önünde bu sabah  bombalı araçla saldırı gerçekleşti. Olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Bakan Ömer Çelik ‘’Adana Valiliği önünde otoparkta bir patlama gerçekleşti. Valimizle konuştum. Yaralılarımız var.’’ dedi. İlk belirmemelere göre 1’i ağır 5 kişi ambulanslarla hastanelere sevk edilirken, polis bölgeyi güvenlik çemberine aldı.  Kısa süre sonra Adana Valiliği’nden […]

Adana Valiliği’ne saldırı: 2 ölü 16 yaralı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Adana Valiliği önünde bu sabah  bombalı araçla saldırı gerçekleşti. Olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Bakan Ömer Çelik ‘’Adana Valiliği önünde otoparkta bir patlama gerçekleşti. Valimizle konuştum. Yaralılarımız var.’’ dedi.

İlk belirmemelere göre 1’i ağır 5 kişi ambulanslarla hastanelere sevk edilirken, polis bölgeyi güvenlik çemberine aldı.  Kısa süre sonra Adana Valiliği’nden açıklama geldi. Adana valisi Mahmut Demirtaş 2 vatandaşın hayatını kaybettiğini 16 kişinin de yaralandığını açıkladı. Güvenlik güçleri bombalı araçla saldırıyı düzenleyen teröristlerin yakalanması için operasyon başlattı.

YORUMLAR


    0 YORUM