USD
3,9244
EURO
4,6531
ALTIN
162,9744

Akp cezaevlerindeki katliam hazırlığını itiraf etti

AKP Milletvekili Hüseyin Kocabıyık sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda cezaevlerinde katliam hazırlığını itiraf etti. Kocabıyık, sosyal medya hesabından “Devlet büyüklerine bir suikast halinde millet cezaevlerini basacak ve tüm fetöcüleri ve PKK’lıları asacak. Halk Arasında konuşulan bu.” diye yazdı. AKP Milletvekili Kocabıyık skandal bir twit attı. Kocabıyık “Devlet büyüklerine bir suikast halinde millet cezaevlerini basacak ve […]

Akp cezaevlerindeki katliam hazırlığını itiraf etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP Milletvekili Hüseyin Kocabıyık sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda cezaevlerinde katliam hazırlığını itiraf etti.

Kocabıyık, sosyal medya hesabından “Devlet büyüklerine bir suikast halinde millet cezaevlerini basacak ve tüm fetöcüleri ve PKK’lıları asacak. Halk Arasında konuşulan bu.” diye yazdı.

AKP Milletvekili Kocabıyık skandal bir twit attı. Kocabıyık “Devlet büyüklerine bir suikast halinde millet cezaevlerini basacak ve tüm fetöcüleri ve PKK’lıları asacak. Halk Arasında konuşulan bu.” diye yazdı. O twit akıllara uzun süredir Havuz medyasında yer alan ancak bizzat geçen günlerde Adalet Bakanı’nın yalanlamak zorunda kaldığı “Cemaat mensupları cezaevinde isyan çıkaracak” haberlerini hatırlattı. İddiaya göre cezaevlerinde isyan çıkmış görüntüsü verilerek toplu infaz hazırlığı yapılıyor.

YORUMLAR


    0 YORUM