USD
3,7929
EURO
4,6492
ALTIN
162,6889

AKP iktidarı medet umduğu Salih Müslim’e yakalama kararı çıkarttı

AKP iktidarı bir dönem medet umduğu PYD lideri Salih Müslim, Zübeyir Aydar ve Remzi Kartal’ın da bulunduğu 48 kişi hakkında yakalama kararı çıkarttı. Akp hükümeti tarafından bir dönem Ankara’ya getittirilip en lüks otellerde ağırlalan PYD lideri Salih Müslim ile beraber PKK’nın 5 üst düzey yöneticisi olduğu iddia edilen 48 kişi hakkında yakalama kararı çıkarttı. Ankara Merasim Sokak’ta 17 Şubat […]

AKP iktidarı medet umduğu Salih Müslim’e yakalama kararı çıkarttı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP iktidarı bir dönem medet umduğu PYD lideri Salih Müslim, Zübeyir Aydar ve Remzi Kartal’ın da bulunduğu 48 kişi hakkında yakalama kararı çıkarttı.

Akp hükümeti tarafından bir dönem Ankara’ya getittirilip en lüks otellerde ağırlalan PYD lideri Salih Müslim ile beraber PKK’nın 5 üst düzey yöneticisi olduğu iddia edilen 48 kişi hakkında yakalama kararı çıkarttı.

Ankara Merasim Sokak’ta 17 Şubat 2016’da askeri servis araçları geçerken düzenlenen terör saldırısıyla ilgili hakkında yakalama kararı çıkarılanlar arasında, Avrupa’da olduğu bilinen Zübeyir Aydar, Remzi Kartal, Kandil’deki PKK yöneticileri Cemil Bayık, Murat Karayılan ve Fehman Hüseyinde bulunuyor.

YORUMLAR


    0 YORUM