USD
3,8101
EURO
4,6578
ALTIN
163,2647

AKP IŞİD’ten sonra PKK’yla da katliam ortaklığı yapmış

AKP’den belediye başkan aday adayı olan Tahsin E.’nin Derik’te makam odasında öldürülen Kaymakamın katili olduğu ileri sürüldü. AKP’den belediye başkan aday adayı olan Tahsin E.’nin Derik’te makam odasında öldürülen Kaymakam Muhammet Fatih Sarıtürk’e yönelik bombalı saldırının ‘beyni’ olduğu öne sürüldü. Sözcü’nün haberine göre, Tahsin E.’nin başvuru formundaki “Aday gösterilmesem bile AKP için canla başla çalışmaya […]

AKP IŞİD’ten sonra PKK’yla da katliam ortaklığı yapmış
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP’den belediye başkan aday adayı olan Tahsin E.’nin Derik’te makam odasında öldürülen Kaymakamın katili olduğu ileri sürüldü.

AKP’den belediye başkan aday adayı olan Tahsin E.’nin Derik’te makam odasında öldürülen Kaymakam Muhammet Fatih Sarıtürk’e yönelik bombalı saldırının ‘beyni’ olduğu öne sürüldü.
Sözcü’nün haberine göre, Tahsin E.’nin başvuru formundaki “Aday gösterilmesem bile AKP için canla başla çalışmaya söz veriyorum” diye yazdığı da iddia edildi.
Tahsin E.’nin o döneki beyanı şöyleydi: “Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. İlçemizin en temel sorunlarından yıllardır göz ardı edilen başta imar sorunu olmak üzere konut, işsizlik, sanayi, ulaşım, çevre ve içme suyu gibi temel alt ve üst yapı sorunlarını, kalifiye personel gibi ekip ruhunu taşıyan teknik ve idari personel aracılığıyla şeffaf belediyecilik anlayışı ve yıllardır kamuda edindiğim bürokratik deneyimlerim ile Ak Parti’nin misyon ve vizyonuyla yerel yönetimdeki üstün başarısıyla birleştirerek çözüme kavuşturmaktır. Benim adaylığım kabul edilirse veya edilmezse dahi, belediye seçimlerinde partimizin aday göstereceği kim olursa kendim adaymışım gibi Ak Parti için canla başla çalışacağıma, burada huzurunuzda söz veriyorum.”
Daha önce de Ankara, İstanbul ve Diyarbakır’da meydana gelen patlamaları IŞİD terör örgütü üstlenmesine rağmen AKP hükümeti IŞİD yapmadı demişti.

YORUMLAR


    0 YORUM