USD
3,8101
EURO
4,6578
ALTIN
163,2647

Avrupa Konseyi’nden Cumhuriyet’e ödül

Avrupa Konseyi, 5. Dünya Demokrasi Forumu programında önceki günlerde operasyon düzenlenen Cumhuriyet gazetesine ‘basın özgürlüğü’ ödülü verecek. Bu yıl 7-9 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Konseyi (AK) 5. Dünya Demokrasi Forumu programında Cumhuriyet gazetesine ‘basın özgürlüğü’ ödülü verilecek. Strasbourg Belediye Başkanı Sosyalist Partisi’nden Roland Ries, “Türkiye’nin 1950 yılından bu yana üye olduğu AK Türkiye’nin her […]

Avrupa Konseyi’nden Cumhuriyet’e ödül
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Avrupa Konseyi, 5. Dünya Demokrasi Forumu programında önceki günlerde operasyon düzenlenen Cumhuriyet gazetesine ‘basın özgürlüğü’ ödülü verecek.

Bu yıl 7-9 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Konseyi (AK) 5. Dünya Demokrasi Forumu programında Cumhuriyet gazetesine ‘basın özgürlüğü’ ödülü verilecek.

Strasbourg Belediye Başkanı Sosyalist Partisi’nden Roland Ries, “Türkiye’nin 1950 yılından bu yana üye olduğu AK Türkiye’nin her zaman dile getirdiği AK prensiplerine uymalıdır. Türkiye’de basına, ifade özgürlüğüne, gazetecilere yapılanlar endişe veriyor. Derhal gazeteci Murat Sabuncu ve diğer gazetecilerin serbest kalmasını, özgürlüklerine kavuşmasını istiyoruz” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM