USD
3,8101
EURO
4,6578
ALTIN
163,2647

Aydın Doğan’dan kafa karıştıran Hande Fırat açıklaması

Doğan TV Ankara Temsilcisi, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Facetime üzerinden canlı yayın yapan Hande Fırat, Altın Kelebek’te yılın medya olayı ödülüne hak kazandı. Doğan Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan 15 Temmuz akşamında Hande Fırat ile telefonla görüştüğünü açıkladı. Doğan, “Hande bunu yaparsan, çıtçıtınla istediğin yerde düğününü yaparım dedim.” ifadelerini kullandı. Bu […]

Aydın Doğan’dan kafa karıştıran Hande Fırat açıklaması
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Doğan TV Ankara Temsilcisi, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Facetime üzerinden canlı yayın yapan Hande Fırat, Altın Kelebek’te yılın medya olayı ödülüne hak kazandı.

Doğan Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan 15 Temmuz akşamında Hande Fırat ile telefonla görüştüğünü açıkladı. Doğan, “Hande bunu yaparsan, çıtçıtınla istediğin yerde düğününü yaparım dedim.” ifadelerini kullandı. Bu açıklama yeni bir tartışmaya sebep oldu. Çünkü Hande Fırat, Erdoğan ile görüşmesinin o anda geliştiğini açıklamıştı. Sosyal medyada 15 Temmuz itirafı olarak yorumlanan gelişmenin ardından, 15 Temmuz gecesi herşey önceden planlıydı tezi çok sayıda kişi tarafından mesaj olarak paylaşıldı.

Hande Fırat, ödülünü 15 Temmuz şehitlerinin anısına aldığını söyledi.

YORUMLAR


    0 YORUM