USD
3,9686
EURO
4,6575
ALTIN
163,5603

Bahçeli Cumhuriyet operasyonuna destek verdi

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet gazetesine yönelik operasyona destek verdiğini belirten açıklamalarda bulundu. Bahçeli “Adında cumhuriyet olup da cumhuriyet değerlerine en çok zarar veren, Türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir. Özgürlük demek millete küfretmek değildir.” dedi. ‘Özgürlük demek millete küfretmek değildir’ Bahçeli şöyle devam etti: “Maalesef […]

Bahçeli Cumhuriyet operasyonuna destek verdi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet gazetesine yönelik operasyona destek verdiğini belirten açıklamalarda bulundu. Bahçeli “Adında cumhuriyet olup da cumhuriyet değerlerine en çok zarar veren, Türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir. Özgürlük demek millete küfretmek değildir.” dedi.

‘Özgürlük demek millete küfretmek değildir’

Bahçeli şöyle devam etti: “Maalesef bunların kadroları geniş ve sayıları kalabalıktır. Özgürlük ve demokrasi paravanının arkasına gizlenmek muhataplarını kurtarmaya, aklamaya ve temize çıkarmaya yetmeyecektir. Yayınlarıyla teröre destek veren dergi, gazete ve televizyonlar, tahammül ve sabrın bir sınırı olduğunu bilmelidir. Adında cumhuriyet olup da, cumhuriyet değerlerine en çok zarar veren, Türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir. Özgürlük demek millete küfretmek değildir.”

‘Partimize yönelik yalan haberlerin merkezi’

Operasyonlarla mağduriyet yaşayanların gerçekçi olmadığını ifade eden MHP Lideri Bahçeli, “Şehitlerimize bir kere olsun Fatiha okumayıp milletimizin acılarını paylaşmayanların gündemdeki operasyonlardan hemen sonra mağduriyet kartını ileri sürmeleri bize göre gerçekçi ve geçerli bir durum değildir. Partimize yönelik yalan haberlerin merkezi olanlar, Türk milletinin safında durmayanlar, önce zihniyetlerini gözden geçirmeli, sonra da özeleştiri yapacak cesareti gösterebilmelidir. Terörizmle mücadelede herkese az ya da çok görevler düşmektedir.” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM