USD
3,8101
EURO
4,6578
ALTIN
163,2647

Bilal oğlandan bir mizah daha: Mıymıntı nesil olmayacağız

Erzurum’da İmam Hatip Mezunları Derneği’nin düzenlediği etkinlikte konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, “uyuşuk, mıymıntı bir nesil olmayacağız kardeşlerim. Hurda nesil olmayacağız. Diriliş nesli olacağız arkadaşlarım” dedi.   Erzurum’da İmam Hatip Mezunları Derneği’nin Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği etkinliğe katılmak üzere Erzurum’a gelen Bilal Erdoğan, Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezinde düzenlenen programa katıldı. Mahkeme […]

Bilal oğlandan bir mizah daha: Mıymıntı nesil olmayacağız
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Erzurum’da İmam Hatip Mezunları Derneği’nin düzenlediği etkinlikte konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, “uyuşuk, mıymıntı bir nesil olmayacağız kardeşlerim. Hurda nesil olmayacağız. Diriliş nesli olacağız arkadaşlarım” dedi.

 

Erzurum’da İmam Hatip Mezunları Derneği’nin Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği etkinliğe katılmak üzere Erzurum’a gelen Bilal Erdoğan, Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezinde düzenlenen programa katıldı. Mahkeme kayıtlarında telefonda babasıyla sessiz konuşan Bilal Erdoğan, “Mıymıntı bir nesil olmayacağız kardeşlerim. Hurda nesil olmayacağız. Diriliş nesli olacağız” diyerek bir mizaha daha imza atmış oldu. Hakkında soruşturma olduğu dönemde İtalya’ya kaçan Bilal, davayı yürüten hakim ve savcılar tutuklanıp hapse atılınca geri gelmişti.

YORUMLAR


    0 YORUM